PPHU "JAWOR" Stanisława Bożena Jaworska
Zaopatrzenie dla górnictwa, hutnictwa i energetyki
tel. 32 256 96 49
tel. kom. +48 601 400 164
pphu@jawor.katowice.pl

Napędy elektrohydrauliczne

Napędy elektrohydrauliczne REINEKE.

 

Napędy elektrohydrauliczne firmy REINEKE służą do sterowania pracą armatury regulacyjnej i odcinającej w przypadkach, gdy wymagane są bardzo duże siły nastawcze bądź krótki czas reakcji i dokładność ustawienia pozycji.

 

W zależności od rodzaju wykonywanego ruchu rozróżnia się napędy liniowe do zaworów (RKA-H) oraz napędy obrotowe do przepustnic (RKA-D). Solidna konstrukcja stosowana już od wielu lat gwarantuje niesamowitą żywotność urządzeń, bezproblemową pracę w ciężkich warunkach przemysłowych wysokich temperaturach bądź agresywnym środowisku – w koksowniach, elektrowniach (tradycyjnych jak i nuklearnych), zakładach chemicznych, hutach – w każdych warunkach klimatycznych: arktycznych, tropikalnych, pustynnych i morskich. 

 

Zarówno napędy liniowe jak i obrotowe są produkowane w trzech wielkościach 1 – 3 w zależności od oczekiwanych parametrów roboczych, takich jak siła (moment) nastawcza czy czas przestawienia w przeciwległe skrajne położenie. Napędy mogą być opcjonalnie wyposażone w dodatkowe elementy typu akumulator hydrauliczny, wyłączniki krańcowe, sygnalizacja położenia wrzeciona (wału), układ kontroli sygnału sterującego itp.

REINEKE hydrauliczne napędy nastawcze

powrót

OSTATNIE REALIZACJE
 
copyright PPHU JAWOR